Socialinis ir emocinis ugdymas – kaip užsienio kalba, kuo anksčiau pradedi mokytis, tuo greičiau ir geriau ją išmoksti.  

Lietuvos socialinio ir emocinio ugdymo institutas

Adresas korespondencijai: Aguonų g. 7-6, Vilnius, LT-02312

 

Mūsų grupė

dr. Daiva Šukytė

dr. Daiva Šukytė

Vadovė, SEU lektorė-konsultantė

El. pašto adresas: dr.daiva.sukyte@gmail.com

Telefonas: 8 682 61208

„Socialinis ir emocinis ugdymas atveria duris į pasaulį, kuris pakeitė mano, mano artimųjų, tūkstančių mokytojų ir mokinių gyvenimus. Jis sudaro sąlygas kurti geresnes mokymosi sąlygas, siekti švietimui iškeltų tikslų, ugdyti sveikus, atsparius, gabius vaikus ir stiprias bendruomenes. Džiaugiuosi už savo Šalį, kurios švietimo sistemoje svarbūs ne tik akademiniai pasiekimai, bet ir vaikų, mokinių, mokytojų ir kitų bendruomenės narių savijauta".

Marta Širokova

Marta Širokova

Instituto administratorė

Instituto El. pašto adresas: info@seuinstitutas.lt

Ofiso telefonas: 8 5 2334152

„Esu studentė, mokytoja ir Socialinio ir emocinio ugdymo instituto darbuotoja. Be jokios abejonės, visą darbo dieną dirbti ir mokytis yra sudėtinga, bet tai įmanoma. Tam reikia strategiškai panaudoti savo laiką, atsidavimą ir pasiaukojimą, bet jei esate pasirengęs dėti pastangas, jums butinai pasiseks. Socialiniai ir emociniai įgūdžiai padeda man geriau susidoroti su kasdieniais iššūkiais bei padeda akademiniame, profesiniame ir socialiniame gyvenime. Taip pat Socialiniai ir emociniai įgūdžiai padeda priimti savarankiškus, su studijomis universitete susijusius sprendimus; didinti sąmoningumą ir motyvaciją studijoms bei darbui”.

Joviltė Beržanskytė

Joviltė Beržanskytė

SEKA tyrėja, SEU instruktorė

El. pašto adresas: j.berzanskyte@gmail.com

„Su socialiniu ir emociniu ugdymu netikėtai susidūriau prieš daugiau nei septynis metus. Susipažinimas su SEU man padėjo atrasti atsakymus į kylančius klausimus, bei ieškoti naujų kelių. Socialinis ir emocinis ugdymas man - tai nuolatinis augimas, laisvė pažinti save, bei prasmingų santykių kūrimas su aplinkiniais. Džiaugiuosi, kad galiu padėti mokyklų bendruomenėms, įgyti įgūdžius leidžiančius stiprinti SEU mokykloje, bet ir patyrinėti SEU poveikį”.

Onutė Misiukevičienė

Onutė Misiukevičienė

SEU instruktorė, lektorė

„SEU - tai yra ar turėtų būti neatsiejama kiekvieno sąmoningo žmogaus kokybiško gyvenimo dalis. Tai visa tai, ką darai kiekvieną savo gyvenimo dieną ir nesvarbu kur ir su kuo būtum. SEU - tai galimybė gyventi taikoje su savimi išlaikant darnius santykius su aplinkiniais”.

Raimonda Kurauskienė

Raimonda Kurauskienė

SEU instruktorė-lektorė

„Esu pedagodė, kuriai visada rūpėjo ne tik „ko” mokome vaikus, bet ir „kaip”. Kaip jie jaučiasi mokykloje, kokie mokymo metodai naudojami ir kokiais būdais kiekvieno vaiko sėkmės siekia visa mokymosi bendruomenė. Socialinio ir emocinio ugdymo idėjomis degu jau gerą dešimtmetį, pirmiausiai kaip Vilkaviškio LIONS klubo narė, vėliau kaip LIONS QUEST programos instruktorė. Vedu seminarus, dalyvauju diskusijose, konferencijose, projektuose, esu Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos narė, elektroninio laikraščio „Socialinis ir emocinis ugdymas iš arti” redaktorė”.